Krepšelis: 0
0,00€
Jūsų prekių krepšelis tuščias

Prekių pristatymas

PREKIŲ PRISTATYMAS

Išsirinkus norimas prekes ir patvirtinus užsakymą yra suformuojama ir jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiunčiama užsakymo kopija, kurios atskiroje eilutėje nurodomas pristatymo mokestis.

Prekes jums pristatys kurjeris arba jūs galite jas nemokamai atsiimti adresu J. Dobkevičiaus g. 8, Vilnius 02189, Lietuva.

Prašome iš anksto susisiekite el. paštu info@dezes.lt arba skambinkite telefonu +370 673 93311 ir susitarkite dėl prekių atsiėmimo laiko, jei planuojate jas atsiimti patys.

Sandėlio darbo laikas (darbo dienomis) 9:00 iki 18:00 (bet rekomenduojame pasiskambinti prieš atvykstant, kartais būname išvykę su pristatomomis prekėmis). Savaitgalį prekių atsiėmimas tik iš anksto susiderinus, nes savaitgalį nedirbame.

Užsakymus virš 25 EUR (įskaitant PVM) Vilniaus mieste, po apmokėjimo gavimo, pristatome nemokamai. Vilniečiams, perkantiems prekių už 25 Eur (įskaitant PVM) ir daugiau, 4 punkte "Pristatymo metodas" reikėtų pasirinkti punktą "Atsiėmimas iš sandėlio", tada pristatymas nebus skaičiuojamas.

Perkant didesnį prekių kiekį (nuo 100 Eur su PVM)  Kauno mieste pristatymas t.p. nemokamas. Tada perkant prekes, 4 punkte "Pristatymo metodas" reikėtų pasirinkti punktą "Atsiėmimas iš sandėlio" ir pristatymo mokestis nebus skaičiuojamas.

Dėl prekių siuntimo į Kuršių Neriją. Prieš patvirtindami užsakymą susisiekite su mumis elektroniniu paštu arba telefonu nurodytu kontaktų skiltyje. Prekių pristatymo sąlygos į Kuršių Neriją derinamos individualiai. Rekomenduojame rinktis Venipak siuntų atsiėmimo punktus Klaipėdos mieste.

© Visos teisės saugomos dėžės.lt
Svetainės dizainas ir kūrimas

dezes.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.
Daugiau informacijos rasite čia: Privatumo politika.

Sutinku