Pakavimo granulės

Šios ekologiškos, užpildams skirtos pakavimo granulės dažniausiai gaminamos iš kukurūzų bei bulvių krakmolo, pasižyminčio gausa ir tvarumu. Iš paminėtų produktų išgavus krakmolą, pašalinamos jame esančios priemaišos ir nekrakmoliniai komponentai. Toks medžiagos gryninimo procesas užtikrina, kad galutinės granulės atitiktų kokybės standartus. Tuomet, pasitelkus specialią technologiją, krakmolas paverčiamas labiau tinkama forma. Vėliau ekstruzijos ir granuliavimo prietaisais išgaunama būsimos granulės forma.

Pakavimo granulės (eko)

Naujiena
Pakavimo granulės (eko) Eko granulės
Kiekis Vieneto kaina (be PVM)
≤ 25 10,74€
≤ 10 11,57€
≤ 5 12,81€
≤ 3 12,98€
≤ 1 13,22€


Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (1 puslapių)

Ekologiškos užpildo granulės – puiki alternatyva visiems kitiems pakavime naudojamiems plastiko gaminiams. Tokie užpildai, kitaip nei pagaminti iš plastiko, yra visiškai saugūs aplinkai bei savaime suyrantys salityje su vandeniu. Būtent šios savybės tokiam pakavimo sprendimui suteikia gerokai daugiau pranašumų. Ekologiškos užpildo granulės dėl plataus privalumų sąrašo tapo bene populiariausiu pasirinkimu tiek tarp įmonių, tiek tarp privačių asmenų, besirūpinančių savo sandėliuojamų ar gabenamų daiktų saugumu.

Užpildo granulių (EKO) gamyba

Šios ekologiškos, užpildams skirtos granulės dažniausiai gaminamos iš kukurūzų bei bulvių krakmolo, pasižyminčio gausa ir tvarumu. Iš paminėtų produktų išgavus krakmolą, pašalinamos jame esančios priemaišos ir nekrakmoliniai komponentai. Toks medžiagos gryninimo procesas užtikrina, kad galutinės granulės atitiktų kokybės standartus. Tuomet, pasitelkus specialią technologiją, krakmolas paverčiamas labiau tinkama forma. Vėliau ekstruzijos ir granuliavimo prietaisais išgaunama būsimos granulės forma.

Tam, kad granulės atliktų savo funkciją, labai svarbus drėgmės kiekis, todėl apdirbimo procese jis yra sumažinamas iki būtino, neleidžiančio granulės sukristi ar sulipti vienai su kita. Atlikus dar kelis papildomus veiksmus, galutinės užpildo granulės (eko) būna paruoštos vartotojams, ketinantiems pakuoti savo gaminius.

Užpildo granulių privalumai

Vienas iš šių užpildams skirtų granulių privalumų – tai universalios panaudojimo galimybės. Gali būti naudojamos pakuojant tiek maistui skirtus indus, tiek kitas trapias medžiagas.

Jos taip pat gali būti suderinamos su įprastiniais gamybos procesais, kas užtikrina sklandų integravimą į esamas gamybos linijas.

Būtina priminti, kad labiausiai vertinamas gaminio privalumas – draugiškumas gamtai. Tai pati geriausia alternatyva norintiems plastikines pakavimo medžiagas pakeisti labiau švariomis ir aplinkai nekenksmingomis, o drauge ir siekiantiems užkirsti kelią plastiko taršai.

Daugiau pakavimui skirtų sprendimų rasite pakavimo užpildai.

 

© Visos teisės saugomos dėžės.lt
Svetainės dizainas ir kūrimas

dezes.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.
Daugiau informacijos rasite čia: Privatumo politika.