Šilkinis popierius

Šilkinis popierius - tai dekoratyvinis pakavimo popierius skirtas įvairių gaminių pakavimui, siekiant sukurti prabangos ir rafinuotumo suteikiantį pojūtį. Mūsų turimas baltas šilkinis popierius puikiai tinka rūbų ar kitų daiktų pakavimui, kaip dekoratyvinė maišelių detalė, o taip pat ir puiki rankdarbių priemonė. Šis ypač plonas popierius pasižymi švelnumu ir lengvu pritaikymu bet kokio dydžio maišeliams ar dėžėms. Taip pat norint savo gaminių įpakavimui suteikti asmeniškumo, galite popierių antspauduoti.

Naujiena
Šilkinis popierius 50x75cm, 1800lap
Kiekis Vieneto kaina (be PVM)
≤ 3 60,99€
≤ 2 60,99€
≤ 1 60,99€
Naujiena
Šilkinis popierius 75x100cm, 900lap
Kiekis Vieneto kaina (be PVM)
≤ 3 60,99€
≤ 2 60,99€
≤ 1 60,99€


Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (1 puslapių)

Šilkinio popieriaus privalumai

Šilkinis popierius yra mėgiamas ne tik dėl prabangos ir išskirtinumo suteikiančios išvaizdos pakuojamiems gaminiams, bet ir universalumo. Šis dekoratyvinis popierius gali būti įvairių spalvų, raštų, dizainų, todėl puikiai tinka įvairiems kūrybiniams sumanymams įgyvendinti.

Visiškai nesvarbu kam šį popierių ketinate naudoti - dovanų ar prekių pakavimui, rankdarbiams ar reprezentaciniams gaminiams, būkite tikri, jog, bet koks jūsų sumanymas neliks nepastebėtas.

Šilkinio popierius gali būti plačiai naudojamas dovanų, prekių, kosmetikos ar kitų gaminių pakavimui, taip pat kuriant gėles, bumbulus ar kitas šventines dekoracijas, koliažams, dekupažo technikoms ar kitiems meno projektams.

Toks dekoratyvinis sprendimas mėgiamas ne tik dėl gražiosios jo pusės. Moliniams ar stikliniams daiktams šis popierius gali suteikti ir apsaugą nuo susibraižymo, o rūbams nuo išsipurvinimo (bet ne nuo dužimo ar drėgmės) gabenimo metu.

Šilkinio popieriaus įsigijimas

Priklausomai nuo jūsų poreikių - mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite skirtingus įpakavimus. Mažesniems projektams, pavyzdžiui rūbams pakuoti, puikiai tiks 75x100 šilkinio popieriaus įpakavimas, kuriame 900 lapų. Esant didesniems poreikiams - 1800 lapų pakuotės, kurioje 50x75 cm dydžio lapai jums tikrai pakaks ilgesniam laikui. Jeigu nežinote, kokią pakuotę pasirinkti, visuomet galite susisiekti su mumis ir jums padėsime pasirinkti geriausiai poreikius atitinkantį variantą.

Domina ir kitos biuro prekės? Peržvelkite jas biuro prekės kategorijoje.

© Visos teisės saugomos dėžės.lt
Svetainės dizainas ir kūrimas

dezes.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.
Daugiau informacijos rasite čia: Privatumo politika.

Sutinku