Užpildo kubeliai

Užpildo kubeliai – puikus pasirinkimas dūžtančios ir itin pažeidžiamos produkcijos gabenimui. Dažnai pasitaiko taip, kad prekės matmenys neatitinka dėžučių matmenų, tad likusi tuščia erdvė sudaro visas sąlygas atsirasti gaminio nestabilumui ir gabenimo metu laisvai judėti dėžės viduje. Šiuo atveju visuomet pravartu naudoti užpildo kubelius. Būdami nedidelio dydžio, jie puikiai užpildo likusią laisvą vietą, nesuspaudžia prekės, tampa puikiu amortizatoriumi gabenimo metu. Be kita ko, verta paminėti, kad tokia, užpildui skirta medžiaga yra labai lengva ir pripildžius visą dėžę, net nepajusite padidėjusio jos svorio.

Užpildo kubeliai (eps)

Užpildo kubeliai (eps) Kubeliai (balti), 98 litrai dėžėje
Kiekis Vieneto kaina (be PVM)
≤ 10 dėžių 6,36€
≤ 5 dėžės 6,53€
≤ 2 dėžės 6,78€
≤ 1 dėžė 6,94€


Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (1 puslapių)

Polistireno (EPS) užpildo kubeliai – tai universalus ir veiksmingas sprendimas, skirtas apsaugoti dužius ir vertingus daiktus sandeliavimo ar gabenimo metu. Šie kubeliai yra pagaminti iš putų polistireno, lengvos ir elastingos medžiagos, gerai žinomos dėl savo išskirtinių amortizacinių savybių. EPS kubeliai yra nedidelio dydžio, todėl yra tinkami skirtingoms reikmėms.

Užpildo kubelių privalumai

Vienas iš pagrindinių užpildo kubelių privalumų, tai jų gebėjimas užtikrinti puikią apsaugą nuo smūgių, vibracijos ir temperatūros svyravimų. Putplasčio ląstelinė struktūra sugeria ir išskaido smūgius, neleidžia pažeisti trapios medžiagos, pavyzdžiui, stiklo, molio ar kitų gaminių. Užpildo kubeliai taip pat pasižymi šilumos izoliacija, todėl pakuotėje palaikoma stabili temperatūra.

Dar vienas EPS kubelių privalumas – ekonomiškumas. Kadangi polisterenas nėra ypač brangi medžiaga, jį renkasi įmonės, norinčios sumažinti pakavimo išlaidas išlaikant produktų saugumą. Be to, tokia medžiaga yra perdirbama, gali būti panaudota daugybę kartų, tad atitinka tvarumo tikslus.

Mažas užpildo kubelių svoris

Vienas iš pagrindinių privalumų, dėl kurio pakavimui pasirenkami užpildo kubeliai – tai jų svoris. Būdami ypač lengvi nepadidina pakuotės svorio, todėl ir išlaidos, skaičiuojamos už gabenamos prekės svorį, nesikeičia.

Apibendrinant galima teigti, kad užpildo kubeliai yra patikimi, ekonomiški ir prie aplinkos tvarumo prisidedantys sprendimai, skirti apsaugoti trapius daiktus jų sandėliavimo bei gabenimo metu. Būdami itin universalūs ir gebantys izoliuoti bei sugerti smūgius – jie yra pagrindinis pasirinkimas tiek įmonėms, tiek privatiems asmenims, siekiantiems užtikrinti saugų savo gaminių pristatymą.

Daugiau panašių pakavimo sprendimų rasite pakavimo užpildai.

© Visos teisės saugomos dėžės.lt
Svetainės dizainas ir kūrimas

dezes.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.
Daugiau informacijos rasite čia: Privatumo politika.