Gofruoto kartono vokai

Gofruoto kartono vokai - tai puiki alternatyva dėžėms, daug kartų pagreitinanti siuntų pakavimą! Norint supakuoti knygą, žurnalą, nuotraukos rėmelį ar dokumentus - ši pakavimo alternatyva tikrai pastarnaus. Gofruoto kartono vokus patogu siųsti ne tik per kurjerių tarnybą, bet ir paštomatus, todėl, kad jūsų pasirinkto dydžio vokas lengvai tilps į bet kurio paštomato skyrių.

Naujiena
Gofruoto kartono vokai M2 320 - 250 x 236 - 165 x 1- 70mm
  • DPDVenipakLPExpressSmartPostOmniva
Kiekis Vieneto kaina (be PVM)
≤ 360 0,21€
≤ 180 0,23€
≤ 60 0,25€
≤ 30 0,27€
≤ 10 0,30€
Naujiena
Gofruoto kartono vokai M4 377 - 313 x 320 - 251 x 1- 70mm
  • DPDVenipakLPExpressSmartPostOmniva
Kiekis Vieneto kaina (be PVM)
≤ 360 0,26€
≤ 180 0,28€
≤ 60 0,31€
≤ 30 0,33€
≤ 10 0,36€


Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (1 puslapių)

Gofruoto kartono vokai su užklijuojama juostele parduodami po 1vnt. Kadangi jie pagaminti iš 3 sluoksnių gofruoto kartono (E banga, 1,50mm storio, ruda spalva) todėl, jie patikimai išsaugo voko formą, yra lengvai užklijuojami lipnia juostele, kurios atplėšti nepažeidus gofruoto kartono voko neįmanoma. 

Pagaminti iš tvirto E bangos gofruoto kartono vokai puikiai apsaugo nuo dulkių, purvo, nestiprių mechaninių pažeidimų, saulės spindulių neigiamo poveikio. Tvirta užklijavimo juostelė patikimai saugo voko turinį nuo patekimo į voko vidų.

Gofruoto kartono vokai

Yra tvirtesni nei vokai pagaminti iš paprasto popieriaus. Kadangi šie vokai yra su papildomomis lenkimo linijomis, jie yra besikeičiančio aukščio: nuo 1mm iki 70mm. Jie puikiai tinka dokumentų, knygų, reklaminių leidinių pakavimui.

100% perdirbami (pagaminti iš perdirbto popieriaus).

Gofruoto kartono vokai – tai dėžes primenantys vokai, kuriuose galite siųsti ne tik korespondenciją,knygas, bet taip pat tinkamas pagal dydį siuntas. Juose supakuoti siuntiniai yra puikiai apsaugoti nuoišorės veiksnių, todėl gavėją pasiekia nepažeisti.

Gofruoto kartono vokų ypatybės

  • Apsaugo siuntą nuo purvo ir dulkių. Pagaminti iš tvirto E bangos gofruoto kartono vokai puikiaiapsaugo nuo dulkių, purvo, nestiprių mechaninių pažeidimų, saulės spindulių neigiamo poveikiobei kitų išorės veiksnių.
  • Apsaugo siunčiamus daiktus nuo pažeidimų ir sulenkimų.
  • Greito ir paprasto naudojimo. Gofruoto kartono vokais lengva naudotis, kadangi jie atsiunčiami jau paruošti pakuoti siuntas.
  • Lengva, tačiau tvirta pakuotė. Trijų sluoksnių kartonas yra labai tvirtas, todėl nepaisant lengvo svorio, vokas yra stabilus ir patikimas.
  • Paprastas naudojimas. Juose įmontuota lipni juostelė, todėl nereikės papildomų priemoniųsupakuoti siuntą. Naudojant šią alternatyvą dėžėms ne tik greičiau galėsite supakuoti siuntinius,bet taip pat sutaupysite pinigų, kadangi nereikės juostelės.
  • Draugiški gamtai. Kartonas yra lengvai yranti medžiaga, todėl neteršia gamtos kaip plastikas.

    Daugiau pakavimui skirtų vokų rasite - vokai kategorijoje.

© Visos teisės saugomos dėžės.lt
Svetainės dizainas ir kūrimas

dezes.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.
Daugiau informacijos rasite čia: Privatumo politika.

Sutinku