PE putų apsauginė plėvelė

PE putų apsauginė plėvelė - tai puikus pakavimo sprendimas siekiant apsaugoti norimų daiktų paviršių nuo subraižymų, nusitrynimo ar sudužimų. 


Sandėlyje pastoviai turime 0,8mm, 2mm, 5mm ir 10mm storio putų PE plėvelės.

Minimalus parduodamas putų PE plėvelės kiekis - 1 rulonas, lentelėje pateikiama kaina 1 rulonui.

PE (putų) apsauginė plėvelė

PE (putų) apsauginė plėvelė 0.8mm (1,2m x 300m) 360m2/rul.
Kiekis Vieneto kaina (be PVM)
≤ 5 24,79€
≤ 3 24,88€
≤ 1 25,21€
PE (putų) apsauginė plėvelė 2mm (1,2m x 150m) 180m2/rul.
Kiekis Vieneto kaina (be PVM)
≤ 5 25,62€
≤ 3 25,70€
≤ 1 26,03€
PE (putų) apsauginė plėvelė 3mm (1,2m x 100m) 120m2/rul.
Kiekis Vieneto kaina (be PVM)
≤ 5 25,83€
≤ 3 25,95€
≤ 1 26,06€
PE (putų) apsauginė plėvelė 5mm (1,2m x 50m) 60m2/rul.
Kiekis Vieneto kaina (be PVM)
≤ 5 26,53€
≤ 3 26,69€
≤ 1 26,86€
PE (putų) apsauginė plėvelė 10mm (1,2m x 25m) 30m2/rul.
Kiekis Vieneto kaina (be PVM)
≤ 5 29,09€
≤ 3 29,17€
≤ 1 29,38€


Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (1 puslapių)

PE putų apsauginė plėvelės privalumai

Nors ši PE putų apsauginė plėvelė nėra tokia amortizuojanti kaip burbulinė plėvelė, bet tikrai puikiai išpildo pakavimo poreikius ketinant supakuotus daiktus dėti į dėžę ar kitą talpą. Būdama balta, ši apsauginė plėvelė taip pat gali puikiai apsaugoti jūsų daiktus nuo tiesioginių saulės spindulių, tad galite būti tikri, jog pabuvę ant saulės ilgesnio gabenimo metu jūsų gaminiai nepakeis prekinės išvaizdos. 

Drauge aukščiau paminėtais privalumais plėvelė taip pat pasižymi minkštumu ir puikia apsauga nuo išorės veiksnių, galinčių subraižyti, nutrinti ar kitaip sugadinti prekinę išvaizdą.  Verta paminėti ir tai, kad pagaminta iš PE medžiagos - plėvelė yra itin atspari vandeniui, tad netyčia sušlapus dėžei ir į jūsų siuntą patekus vandens - ši plėvelė padės išsaugoti gaminio išvaizdą nepakitusią. 

Kiekvienas lankytojas gali rinktis iš dviejų plėvelės storių - 5 ir 10 mm. Koks šio gaminio storis reikalingas? Pavyzdžiui, knygų pakavimui, ar kitų nedužių daiktų gabenimui pakaktų ir plonesnės. 5 mm plėvelė padės apsaugoti gaminius nuo susibraižymo, trinties ar kitų nešvarumų, storesnę rekomenduojame rinktis trapesniems bei dužesniems daiktams - pavyzdžiui taurėms, lėkštėms, veidrodžiams ar kitiems norimimems daiktams pakuoti. Kuo daugiau sluoksnių apvyniosite daiktą, tuo didesnę apsaugą turėsite. 

PE putų apsauginė plėvelės panaudojimas

Kaip jau minėjome aukščiau, PE putų apsauginė plėvelė puikiai tinka įvairių daiktų pakavimui: tiek ketinamų dėti į dėžę, tiek ir didesnių gabaritų gaminių saugiam gabenimui ar sandėliavimui.
Nors ši balta apsauginė plėvelė dažniausiai gaminama rulonais, sukarpyta gali puikiai pasitarnauti ypač smulkių ir dužių daiktų pakavimui į dežes. Taip supakuoti daiktai ne tik nesusibraižys, bet ir bus apsaugoti nuo sudužimų ar skilimų, gabenimo metu. 

Nors ši plėvelė gaunasi gerokai plonesnė už burbulinę, tačiau jos minkštumas ir storis yra pakankamas siekiant išsaugoti daikto išorę nepažeistą ir nepakitusią. 

Ypač dužius daiktus galima apvynioti kelis kartus, papildomai pasinaudojus dar ir lipnia juosta - sukursite puikiai amortizuojančią apsaugą. 

Kokia PE putų apsauginės plėvelės kaina?

Renkantis tokią apsauginę plėvelę kaina yra skaičiuojama už ruloną. Įprastai rulonas yra 1,2 m pločio ir gali būti 25 arba 50 metrų ilgio. Plonesnės PE putų apsauginės plėvelės rulone yra 50 metrų medžiagos, kurios rulono kaina yra pigesnė už 10 mm plėvelės ruloną. Renkantis reikėtų atkreipti dėmesį ir į tai, jog vieneto kaina mažėja pasirinkus didesnį rulonų kiekį. Tikslios kainos už kiekvieną variantą nurodytos mūsų svetainėje aukščiau.   

Daugiau pakavimo sprendimų galite peržvelgti: pakavimo plėvelės.

 

© Visos teisės saugomos dėžės.lt
Svetainės dizainas ir kūrimas

dezes.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.
Daugiau informacijos rasite čia: Privatumo politika.