Kokybiškas biuro popierius

Biuro popierius - puikiai tinka įvairaus tipo dokumentų, aprašų ar kitos įmonei reikalingos dokumentacijos spausdinimui. A kategorijos popierius išsiskiria savo baltumu ir pakankamai dideliu plonumu, tad net ir didesnis sąskaitų kiekis neužims daug vietos. Biuro popierius gaminamas iš eukalipto masės, tad yra bene balčiausias popierius rinkoje. Šis gaminys gali būti pritaikytas įvairių modelių spausdintuvams.

Biuro popierius - TEAM (C kategorija), Data Copy (A kategorija), Pioneer (A kategorija), 80 g/m2, A4 formatas (210x297mm), 1 pakas - 500 lapų.

Biuro popierius

Perkamiausia
Biuro popierius Navigator (A kategorija), A4 formatas (500 lapų pake)
Kiekis Vieneto kaina (be PVM)
≤ 30 4,59€
≤ 15 4,67€
≤ 5 4,79€
≤ 1 4,88€


Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (1 puslapių)

Biuro popieriaus panaudojimas

Biuro popierius - puikiai tinka įvairaus tipo dokumentų, aprašų ar kitos įmonei reikalingos dokumentacijos spausdinimui. A kategorijos popierius išsiskira savo baltumu ir pakankamai dideliu plonumu, tad net ir didesnis sąskaitų kiekis neužims daug vietos. Biuro popierius gaminamas iš eukalipto masės, tad yra bene balčiausias popierius rinkoje. Popierius gali būti pritaikytas įvairių modelių spausdintuvams.

Biuro popieriaus privalumai

Portugalų gamintojo “Navigator” biuro popierius gerai atpažįstamas pasaulyje dėl savo kokybės, patikimumo ir ekologiškumo. Privalumai kuriais pasižymi šios kompanijos gaminiai:

  • Navigator biuro popierius vertinamas dėl savo aukštos kokybės, užtikrinančios sklandų spausdinimą ir aiškų teksto atkūrimą. Jis pritaikytas įvairioms spausdinimo technologijoms, įskaitant rašalinius ir lazerinius spausdintuvus, taip pat kopijavimo aparatus.

  • Prekės ženklas “Navigator” gamina itin platų biuro bei kitokio popieriaus asortimentą, atitinkantį skirtingus poreikius ir pageidavimus. Gamyba apima standartinį A4 formato popierių, skirtą kasdienėms spausdinimo reikmėms, o taip pat ir storesnį ir  blizgų popierių kitiems sumanymams. 

  • „Navigator“ yra įsipareigojusi siekti tvarumo, ir tai atsispindi jų popieriaus gamyboje. Kompanijos biuro popierius gaminamas iš atsakingai gaunamo medienos pluošto, o gamybos procese laikomasi ekologiškų sprendimų, siekiant kuo labiau apsaugoti gamtą.

  • Kokybiškas spausdinimas. Kitaip nei dauguma kitų gamintojų popierių - šis biuro popierius pasižymi puikiu dažų sugeriamumu ir išlaikymu, todėl galite būti tikri, jog jūsų spausdinama ar skenuojama informacija išliks nesusiliejusi. 

„Navigator“ biuro popierius yra populiarus pasirinkimas tiems, kurie ieško aukštos pusiausvyros tarp popieriaus gaminių kokybės, našumo ir atsakomybės aplinkai.

Daugiau biuro prekių rasite biuro prekės.

© Visos teisės saugomos dėžės.lt
Svetainės dizainas ir kūrimas

dezes.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.
Daugiau informacijos rasite čia: Privatumo politika.

Sutinku