Gofruotas kartonas

Gofruotas kartonas – itin populiari medžiaga, garsėjanti savo universaliomis panaudojimo galimybėmis bei tvirtumu. Susidedanti iš dviejų (nors gali būti ir daugiau) sluoksnių, kurių vienas banguotas, o kitas lygus, ši medžiaga pasižymi išskirtiniu patvarumu bei tuo pačiu išlieka lengva. Dėl tokių priežasčių gofruotą kartoną dažniausiai naudoja baldų pramonėje, statybose, dizaine, o taip pat ir prekių pakavimui.

Gofruotas kartonas rulone

Gofruotas kartonas rulone 0,50m x 100m (50m2)
Kiekis Vieneto kaina (be PVM)
≤ 5 17,02€
≤ 3 17,77€
≤ 2 18,60€
≤ 1 18,93€
Gofruotas kartonas rulone 1,00m x 75m (75m2)
Kiekis Vieneto kaina (be PVM)
≤ 5 27,02€
≤ 3 28,93€
≤ 2 29,67€
≤ 1 29,92€
Gofruotas kartonas rulone 1,20m x 100m (120m2)
Kiekis Vieneto kaina (be PVM)
≤ 5 36,36€
≤ 3 38,02€
≤ 2 38,43€
≤ 1 38,84€


Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (1 puslapių)

Kaip jau buvo minėta aukščiau – gofruotas kartonas plačiai naudojamas pakavimo bei kitose pramonės šakose kaip nuo smūgių, įbrėžimų, tuščią turį užpildanti ar nuo sudužimų apsauganti medžiaga.  Dvisluoksnis gofruotas kartonas, turi vieną lygią pusę, o kitą banguotą. Būtent skirtingų tekstūrų paviršius suteikia šiai medžiagai tvirtumo ir tuo pačiu lengvumo.

Gofruoto kartono panaudojimas

Vienas iš pagrindinių šios medžiagos panaudojimo būdų yra pakavimas. Dažniausiai sutinkamas pakavimui skirtas gofruotas kartonas rulonuose. Tai ekologiškas ir ekonomiškas sprendimas įvairaus dydžio prekėms gabenti bei apsaugoti. Įvynioti į tokią medžiagą daiktai nesiliečia ir nesidaužo vienas į kitą, tad patiriama kur kas mažiau nuostolių.

Net jeigu turimas gofruotas kartonas rulone, jį taip pat lengvai panaudosite kaip dėžių užpildą. Suplėšytas ir suglamžytas kartonas gabalėliais nepalieka tuščios erdvės, suteikia daugiau stabilumo transportavimo metu tuo pačiu nepridėdamas ir papildomo svorio.

Ekologiškas sprendimas

Gofruoto kartono tvarumas – tai vienas didžiausių privalumų renkantis šią medžiagą. Jis yra perdirbamas, o dažnai ir gaminamas iš jau perdirbtų medžiagų, todėl sumažėja poveikis aplinkai, kas šiandien yra bene aktualiausia tema visame pasaulyje.

Apibendrinant galima sakyti, kad gofruotas kartonas yra universali medžiaga, kurią galima pritaikyti labai įvairiai – nuo pakavimo iki statybų pramonės ar net meninių sprendimų. Dėl savo tvirtumo, lengvumo ir ekologiškumo jis tampa vis populiaresnis, tad apsvarstykite šį pakavimo sprendimą ir jūs!

Daugiau susijusių prekių ieškokite - biuro prekės kategorijoje.

© Visos teisės saugomos dėžės.lt
Svetainės dizainas ir kūrimas

dezes.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.
Daugiau informacijos rasite čia: Privatumo politika.

Sutinku