Pirkimo taisyklės


1. Pagal šias pirkomo taisykles Pardavėjas pareiškia, kad turi teisę parduoti prekes (toliau – Prekės), o Pirkėjas pareiškia, kad turi teisę šias prekes įsigyti.

2. Pardavėjas - D. Juškos individuali įmonė,  įmonės kodas 300570932, tinklapis https://dezes.lt/ (toliau – Pardavėjas).

3. Pirkėjas – bet kuris asmuo (fizinis ar juridinis) perkantis elektroninėje parduotuvėje https://dezes.lt/

4. Pirkėjas patvirtina, kad turi teisę ir/ar jam suteiktus įgalinimus ar trečiųjų asmenų sutikimus, jeigu tokie yra būtini, atlikti Pardavėjui mokėjimus ir įsigyti elektroninėje parduotuvėje parduodamas prekes.

5. Šių taisyklių nuostatos, kaip ir privatumo politika, yra taikomos tiek Pardavėjui, tiek ir  Pirkėjui, kuris  įsigyja ar ketina įsigyti  prekes Pardavėjo internetinėje parduotuvėje:  https://dezes.lt/

6. Pardavėjas turi teisę bet kada modifikuoti tinklapio dezes.lt turinį, šias taisykles ir kitus tinklapio dokumentus ir techninius parametrus. Informuoti apie tai privaloma Pirkėjus tik tuo atveju, jeigu dėl tokio informavimo buvo susitarta su kiekvienu iš Pirkėju iš anksto ir buvo sudarytas rašytinis  susitarimas tarp susitariančių šalių arba to reikalauja įstatymas.

7. Esant parduodamų prekių kokybinio tinkamumo apibrėžties neaiškumams elektroninėje parduotuvėje arba prieš prekių pardavimą Pirkėjas gali papildomai reikalauti papildomos informacijos, o  Pardavėjas turi garantuoti Pirkėjui ir/ar įrodymais pagrįsti, kad prekių kokybė atitinka Lietuvos Respublikos teisės aktuose įtvirtintus kokybės reikalavimus.

8. Pirkėjas privalo sumokėti už prekes, už jų pristatymą ar kitų jo užsakymų vykdymą ar atlikimą, o taip pat atlikti ir kitus susijusius mokėjimus, kurie susiję su pardavimo sandorio įvykdymu, ar dėl kurių buvo susitarta su Pardavėju. 

9. Pirkėjo užsakymo pateikimas (prekių krepšelio suformavimas, atsiskaitymas, pristatymo adreso pateikimas ir kitų elektroninėje parduotuvėje reikalaujamų duomenų pateikimas ar tam tikrų veiksmų atlikimas)  yra laikomas pirkimo-pardavimo sutarties sudarymu.

10. Prekės pristatomos Pirkėjui ne vėliau kaip per 7 darbo dienas,  jeigu šalys nesusitaria kitaip.

11. Pirkėjas susitaria su Pardavėju, kad Pirkėjo veiksmų elektroninėje parduotuvėje patvirtinimas prisijungimo prie elektroninės parduotuvės atpažinimo kodu turi Elektroninio  parašo teisinę galią.

12. Visi veiksmai, atlikti naudojantis Pirkėjo atpažinimo kodu, laikomi atliktais Pirkėjo, ir Pirkėjas prisiima visą atsakomybę už tokių veiksmų pasekmes.

13. Atlikus užsakymą ir pasirinkus mokėjimo būdą "bankiniu pavedimu", bet užsakymo neapmokėjus per 2 kalendorines dienas nuo jo atlikimo datos, yra laikoma užsakymo anuliavimu iš pirkėjo pusės, todėl atliekant mokėjimą praėjus 2 kalendorinėms dienoms, būtina pasitikslinti, ar norimas kiekis prekių dar yra galimas.

Visa informacija pateikiama, perduodama ar kitoks susirašinėjimas vykdomas kreipiantis į D. Juškos individualią įmonę el. paštu info@dezes.lt

 

© Visos teisės saugomos dėžės.lt
Svetainės dizainas ir kūrimas

dezes.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.
Daugiau informacijos rasite čia: Privatumo politika.

Sutinku