Prekių grąžinimo taisyklės

PREKIŲ GRĄŽINIMO TAISYKLĖS

 

1.     Taikoma prekių grąžinimui, jeigu prekės ar medžiagos (toliau – Prekės) buvo įsigytos iš:

D.Juškos individualios įmonės,  įmonės kodas 300570932, tinklapis: https://dezes.lt/(toliau – Pardavėjas).

2.      Šios taisyklės ir  Lietuvos Respublikos Ūkio ministro 2001m.rugpjūčio 17d.  įsakymas Nr. 258 dėl  „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių”  suteikia teisę kiekvienam klientui grąžinti prekę Pardavėjui, jeigu buvo parduota netinkamos kokybės prekė ar kitais Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytais pagrindais.

3.      Piktnaudžiavimas dėl prekių priėmimo ir/ar grąžinimo yra draudžiamas. Paaiškėjus piktnaudžiavimo atvejams patirtų nuostolių atlyginimo gali reikalauti, bet kuri iš sandorio šalių (tiek Pirkėjas, tiek Pardavėjas). 

4.      Prekės grąžinamos pagal Pardavėjo buvimo vietos adresą, jeigu Pardavėjas ir Pirkėjas nesutaria kitaip.

5.      Norėdamas grąžinti prekę, Pirkėjas kreipiasi į Pardavėją raštu nurodydamas visas reikšmingas prekės grąžinimui priežastis ir argumentus.

6.    Prekių grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas.

7.      Jeigu pirkėjui buvo parduota netinkamos kokybės prekė ir pardavėjas su pirkėju neaptarė jos trūkumų, pirkėjas turi teisę per 14 dienų nuo prekės gavimo, savo pasirinkimu iš pardavėjo reikalauti:

7.1. pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke;

7.2. atitinkamai sumažinti prekės kainą;

7.3. per protingą terminą neatlygintinai pašalinti prekės trūkumus;

7.4. atlyginti prekės trūkumų pašalinimo išlaidas, jeigu pardavėjui per protingą terminą jų nepašalinus trūkumus pašalino vartotojas pats ar trečiųjų asmenų padedamas;

7.5. vienašališkai nutraukti pirkimo-pardavimo sutartį ir pareikalauti grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

Visa informacija pateikiama, perduodama ar kitoks susirašinėjimas vykdomas kreipiantis į D. Juškos individualią įmonę el. paštu info@dezes.lt

© Visos teisės saugomos dėžės.lt
Svetainės dizainas ir kūrimas

dezes.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.
Daugiau informacijos rasite čia: Privatumo politika.

Sutinku