Lipni juosta

Lipni juosta yra reikalinga kiekvienos įmonės veikloje, dažnai tai – viena iš pagrindinių klijuojančių medžiagų pakuojant gaminius ir siuntas į dėžutes ar dėžes. Savo klientams siūlome įvairias lipnias juostas, kurios varijuoja savo klijuojamąja medžiaga. Pastoviai turime lipnios juostos su akriliniais (modifikuotais akriliniais klijais dar vadinamais ECO ar BIO SOLVENT), sintetinio kaučiuko (dar vadinamo hot-melt tipo klijais) ir  solvent (natūralaus kaučiuko) klijais, išmatavimai 54m. ir 130m. ilgio lipnios juostos. Standartinis lipnios juostos plotis 48mm.

Perkamiausia
Lipni juosta 50mm x 50m popierinė "Kraft" lipni juosta, ruda spalva
Kiekis Vieneto kaina (be PVM)
≤ 360 1,55€
≤ 72 1,57€
≤ 36 1,59€
≤ 6 1,61€
≤ 1 1,65€
Perkamiausia
Lipni juosta 48mm x 60m (akriliniai klijai), ruda
Kiekis Vieneto kaina (be PVM)
≤ 360 0,49€
≤ 72 0,54€
≤ 36 0,55€
≤ 6 0,58€
≤ 1 0,60€
Perkamiausia
Lipni juosta 48mm x 132m (akriliniai klijai), skaidri
Kiekis Vieneto kaina (be PVM)
≤ 360 0,83€
≤ 72 0,88€
≤ 36 0,90€
≤ 6 0,93€
≤ 1 0,97€
Perkamiausia
Lipni juosta 48mm x 54m (solvent klijai),  skaidri
Kiekis Vieneto kaina (be PVM)
≤ 360 0,61€
≤ 72 0,62€
≤ 36 0,64€
≤ 6 0,68€
≤ 1 0,71€
Perkamiausia
Lipni juosta 48mm x 66m, su spauda "FRAGILE" (solvent klijai)
Kiekis Vieneto kaina (be PVM)
≤ 360 1,45€
≤ 72 1,47€
≤ 36 1,49€
≤ 6 1,53€
≤ 1 1,57€


Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (1 puslapių)

Lipnių juostų tipai:


Akrilinės lipnios juostos

Jos puikiai klijuoja ir tinka sandėliavimui, nes klijai ilgai atlieka savo funkciją. Akrilas puikiai limpa prie kartono paviršiaus, juo padengta lipni juosta lengvai vyniojama ir ilgalaikė, atspari aplinkos poveikiui.

Sintetinio kaučiuko lipnios juostos

Sintetinio kaučiuko (hot-melt) juostos puikiai klijuoja ne tik kartoną, bet ir plastiką, metalą, stiklo paviršius. Ši medžiaga pasižymi geromis klijavimo savybėmis ir puikiai atkimba. Be to, šios juostos ypač tinka naudoti ne tokioje švarioje aplinkoje, pavyzdžiui, kai aplinkoje yra daug dulkių.

Nors lipni juosta neatrodo itin svarbi, jei reikia supakuoti daug gaminių, rinkitės vieną iš mūsų juostų pagal savo poreikius. Lengvai vyniojamos ir popieriaus paviršiui klijuoti skirtos juostos puikiai tiks kurjeriniams vokams, dėžėms klijuoti, o jei reikia sukibimo, rinkitės sintetinio kaučiuko pagrindo klijų lipnias juostas.

Lipni juosta su spauda

Ši juosta – puikus pasirinkimas, jei norite išsiskirti. Lipni juosta su spauda padeda klientams ir kurjeriams lengvai identifikuoti jūsų pakuotes, padeda geriau pastebėti prekinį ženklą.

Lipni juosta su spauda atlieka daugybę funkcijų. Pavyzdžiui, ant juostos patalpinus tam tikrą reklaminę informaciją yra perteikiama svarbi marketingo žinutė jūsų esamiems ir potencialiems klientams, reklamuojamas prekės ženklas/produktas/įmonė. Taip galima lipnią juostą papuošti tam tikrai simboliais, pavyzdžiui, nurodančiais siuntos pakavimo prioritetą, kokybę ar kitą informaciją. Lipni juosta taip pat gali žymėti ir specifines gaminio savybes: pavyzdžiui, lengvai dūžtantis ar neatsparus drėgmei. Žinoma, lipni juosta su spauda taip pat visada atlieka ir savo pagrindinę – klijavimo funkciją.

Lipnios juostos su spauda privalumai

Spauda ant lipnios juostos yra vienas ekonomiškiausių būdų papuošti pakuotes reklamine informacija, jei naudojamos paprastos dėžutės be spaudos. Šis būdas labai patogus elektroninėms parduotuvėms, kurių prekės pristatomos pirkėjams į namus. Spauda ant lipnios juostos suteikia pakuotei unikalumo, profesionalumo ir kokybės įspūdį.

Gaminame lipnią juostą su spauda pagal kliento pageidavimą, galime patalpinti pasirinktą tekstą, paveikslėlį ar spalvas.

Minimalus lipnios juostos su spauda užsakymo kiekis – 36 rulonėliai, klijų tipas – sintetinis kaučiukas (hot-melt), solvent arba akriliniai klijai. Galimos 4 spalvos, gamybos terminas 30-40 dienų.

Daugiau įvairių biuro prekių rasite - biuro prekės.

D.U.K.

  • Ar lipni juosta yra tvirta?
  • Taip. Ji limpa prie kartoninių dėžių, plastikinių paviršių.
  • Ar lipni juosta apsaugo daikto pakuotę?
  • Taip. Lipni juosta atlieka kelias funkcijas. Ji ne tik sandarina, suklijuoja, bet ir apsaugo pakuotę nuo mechaninių pažeidimų.
© Visos teisės saugomos dėžės.lt
Svetainės dizainas ir kūrimas

dezes.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.
Daugiau informacijos rasite čia: Privatumo politika.