Apmokėjimo būdai

APMOKĖJIMO BŪDAI


Yra 2 būdai atlikti mokėjimą. 1 - bankinis pavedimas, 2 - per elektroninę bankininkystę (mokėjimo inicijavimo paslauga teikia Paysera LT).

Išsirinkus norimas prekes ir patvirtinus užsakymą, internetinėje parduotuvėje www.dezes.lt, sugeneruojama ir jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiunčiama parengta užsakymo kopija, pagal kurią jums reikia atlikti mokėjimą į pasirinktą sąskaitą: AB SEB bankas arba UAB Paysera LT.

Išankstinės PVM sąskaitos faktūros nėra siunčiamos, pasirinkus mokėjimo būdą "bankiniu pavedimu", mokėjimas turi būti atliekamas į vieną iš žemiau nurodytų sąskaitų, nurodant užsakymo numerį. PVM sąskaita faktūra generuojama tik gavus mokėjimą.

Už prekes, kurios yra jūsų pateiktame užsakyme, reikia sumokėti per 3 darbo dienas. Negavę jūsų mokėjimo per nurodytą laiką, pasiliekame teisę nevykdyti užsakymo (pilna apimtimi/dalinai), o jūsų mokėjimas bus grąžintas jums.

Mokant bankiniu pavedimu mokėjimo paskirties laukelyje BŪTINAI nurodykite užsakymo numerį. Pasirinkus šį mokėjimo būdą jums patiems reikės suvesti visą informaciją (gavėjo banko sąskaita, gavėjo pavadinimas, užsakymo numeris, mokėtina suma).

Taip pat galite atlikti mokėjimą už prekes užsakymo atlikimo pabaigoje pasirinkdami (uždėdami paukščiuką) Paysera LT, tuomet jus būsite nukreipti į mokėjimo inicijavimo puslapį. Šią paslaugą www.dezes.lt teikia UAB Paysera LT. Šitame puslapyje jums reikės pasirinkti savo banką ir vykdyti mokėjimą pagal ten pateikiamas tolimesnes instrukcijas. Mokant šiuo būdu visa reikiama informacija (gavėjo banko sąskaita, gavėjo pavadinimas, užsakymo numeris, mokėtina suma) jau yra pateikta, tad jums reikia tik patvirtinti mokėjimą.

D. Juškos individuali įmonė, įmonės kodas 300570932

LT17 7044 0600 0556 8368, AB SEB bankas
LT81 3500 0100 0207 6606, UAB Paysera LT
© Visos teisės saugomos dėžės.lt
Svetainės dizainas ir kūrimas

dezes.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.
Daugiau informacijos rasite čia: Privatumo politika.