Krepšelis: 0
0,00€
Jūsų prekių krepšelis tuščias

Kaip pirkti

Visų pirma, nuoširdus ačiū, kad domitės mūsų parduodamomis prekėmis. Linkime greito ir paprasto apsipirkimo el. parduotuvėje www.dezes.lt

Toliau rasite aprašymą, kaip reiktų pirkti www.dezes.lt el. parduotuvėje ir tikimės, kad susipažinę su šia infomacija patogiau ir greičiau įsigysite siūlomas prekes, užpildysite reikiamą informaciją, bei atliksite mokėjimą už prekes.

Išsirinkę norimas prekes ir pasirinkę jums reikiamą kiekį spauskite ikoną "Į krepšelį", tada pamatysite, kaip pasirinktos norimos prekės kiekis nukeliauja į pirkinių krepšelį.

Patarimas, jei perkate, pavyzdžiui, 3 sluoksnių gofruoto kartono dėžes ir jums reikalingas ne 1 dydis, o keletas, tai po prekių ikonomis, yra bendra lentelė, kurioje yra visi dydžiai, ten jus galite įsidėti kiekvieno reikiamo dydžio dėžių neužeidami į kiekvienos dėžutės puslapį, taip gerokai pagreitindami apsipirkimą.

Išsirinkę visas norimas prekes spauskite ikoną "Krepšelis" (dešinėje, viršutinėje ekrano pusėje).

Toliau spauskite ikoną "Pirkti", jūs pamatysite visas į pirkinių krepšelį susidėtas prekes. Jei jūs nuspresite, kad kurios nors iš jų jums nereikalingos - galite jas išmesti iš pirkinių sarašo, spausdami raudonos spalvos "X" zenklą, prie konkrečios prekės. Jei jūs norite papildyti pirkinių krepšelį, tada toliau spauskite "Grįžti į parduotuvę" ir tęskite prekių rinkimąsi toliau. Jei manote, kad jau susidėjote visas norimas prekes i krepšelį, tada spauskite ikoną "Atsiskaitymas".

1 punkte "Atsiskaitymo nustatymai" jums reikės prisijungti prie www.dezes.lt sistemos. Yra 3 būdai: esamas (grįžęs) pirkėjas, pirkimas be registracijos (vienkartinis), naujo kliento registracija.

Jei jungiatės kaip esamas klientas, prašau suveskite el. pašto adresą ir slaptažodį dešinėje pusėje " grįžęs pirkėjas".

Jei esate naujas klientas ir pirmą kartą perkate pas mus - rekomenduotina užsiregistruoti, reiktų pažymėti varnele "Registruotis" ir spausti "Tęsti", 2 punkte "Paskyros ir pristatymo detalės", užpildyti prašomą informaciją. Privalumai registruotiems vartotojams - sekantį kartą nebereikia suvedinėti rekvizitų PVM s/f suformuoti, prisijungę prie savo paskyros, joje rasite ankstesnius užsakymus ir PVM s/f.

SVARBU, jei perkate kaip juridinis asmuo būtinai uždėkite varnelę "Juridinis asmuo", nes tik tada atsiras papildomi laukeliai įmonės pavadinimui, registracijos kodui, PVM kodui, ši informacija būtina suformuoti PVM s/f.

SVARBU, jei perkate kaip fizinis asmuo, bet PVM s/f reikia individualios veiklos kodo ar pan., tada būtinai uždėkite varnelę "Juridinis asmuo", nes tik tada atsiras papildomi laukeliai šiai papildomai informacijai suvesti.

Užsakymo komentaruose pateikta informacija, apie įvairius veiklos kodus, įmonės kodą, įmonės pavadinimą, PVM kodą  ar pan. nėra perkeliama į PVM s/f.

Užsakymo komentare prašau pateikti tik su užsakymo įvykdymu susijusią informaciją (pvz. darbo laikas, laiptinės kodas, papildomas kontaktinis numeris ir pan.), jei tokia yra, jei nėra, tada užsakymo komentaro laukelio pildyti nereikėtų visai.

Jei pasirenkate pirkti be registracijos (vienkartinis pirkimas) jums toliau reiks patvirtinti pristatymo adresą, pristatymo metodą (prekės arba pristatomos, arba jūs jas atsiimate iš sandėlio D. Jobkevičiaus g. 8, Vilnius), pasirenkate apmokėjimo būdą (bankinis pavedimas arba el. bankininkystė) ir apmokate užsakymą. Taip pat būtina pažymėti, kad esate vyresnis nei 16 metų, pažymėti, kad sutinkate, kad jūsų duomenys bus naudojami užsakymo vykdymo tikslais, jei nesutinkate - pirkimą privalote nutraukti.

Jei 2 punkte pažymėjote, kad "Mano pristatymo ir mokėjimo adresai vienodi", tai 3 punktą "Pristatymo detalės" jūs automatiškai praleiste. Jei pristatymo adresas skiriasi nuo registracijos adreso, 2 punkte reiktų nuimti varnelę nuo "Mano pristatymo ir mokėjimo adresai vienodi", kad sistemoje galėtumėte įvesti papildoma pristatymo adresą. PVM s/f bus rodomas registracijos adresas.

4 punktas "Pristatymo metodas", yra galimi 2 būdai, tai prekės arba pristatomos (pristatome prekes savo transportu ir per siuntų tarnybas), arba jūs jas atsiimate iš mūsų sandėlio D. Jobkevičiaus g. 8, 02189 Vilnius, Lietuva. Šiame punkte galite įrašyti pristatymui aktualią informaciją (laiptinės kodas, papildomas telefono numeris ir t.t.). Pasirinkę vieną iš 2 būdų toliau spauskite "Tęsti". Plačiau apie pristatymą  https://dezes.lt/prekiu-pristatymas
5 punktas "Mokėjimo metodas", prašau skaitykite čia https://dezes.lt/apmokejimo-budai Būtina susipažinti ir patvirtinti tai (uždedant varnelę), kad perskaitėte ir sutinkate su "Pirkimo taisyklėmis", jei nesutinkate, privalote pirkimą nutraukti, nuoroda į taisykles čia https://dezes.lt/pirkimo-taisykles

6 punktas "Užsakymo patvirtinimas". Čia matysite detalią savo užsakymo informaciją (prekės, pristatymo detalės, pristatymo kaina) ir jei buvote pasirinkę mokėjimą per Paysera LT paspaudę "Patvirtinti užsakymą" būsite nukreipti į mokėjimo inicijavimo langą. Jei mokejimą darysite bankiniu pavedimu paspaudę "Patirtinti užsakymą" sėkmingai baigsite apsipirkimą ir pamatysite pranešimą "Jūsų užsakymas sėkmingai priimtas".

Ačiū, kad pirkote, lauksime jūsų grįžtant vėl!

© Visos teisės saugomos dėžės.lt
Svetainės dizainas ir kūrimas

dezes.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.
Daugiau informacijos rasite čia: Privatumo politika.

Sutinku