Kaip pirkti

www.dezes.lt - elektroninė parduotuvė, kurioje pirkimas vykdomas savarankiškai, už klientą užsakymai nėra atliekami.

Linkime greito apsipirkimo elektroninėje parduotuvėje www.dezes.lt

Ačiū, kad domitės mūsų parduodamomis prekėmis.

Toliau rasite aprašymą, kaip reikėtų pirkti www.dezes.lt el. parduotuvėje ir tikimės, kad susipažinę su šia informacija patogiau ir greičiau įsigysite siūlomas prekes, teisingai užpildysite reikiamą informaciją PVM sąskaitai faktūrai, bei atliksite mokėjimą už prekes.

Išsirinkę norimas prekes ir pasirinkę jums reikiamą kiekį spauskite ikoną "Į krepšelį", tada pamatysite, kaip pasirinktos prekės įvestas kiekis nukeliauja į pirkinių krepšelį.

Išsirinkę visas norimas prekes spauskite ikoną "Krepšelis" (dešinėje, viršutinėje ekrano pusėje).

Toliau spauskite ikoną "Pirkti", jūs pamatysite visas į pirkinių krepšelį susidėtas prekes. Jei jūs nuspręsite, kad kurios nors iš jų jums nereikalingos - galite jas pašalinti iš pirkinių sąrašo, spausdami raudonos spalvos "X" ženklą, prie konkrečios prekės. Jei jūs norite papildyti pirkinių krepšelį, tada toliau spauskite "Grįžti į parduotuvę" ir tęskite prekių rinkimąsi toliau.

Jei manote, kad jau susidėjote visas norimas prekes į krepšelį, tada spauskite ikoną "Atsiskaitymas".

Už įsigytas prekes reikia sumokėti per 3 darbo dienas. Negavę jūsų mokėjimo, per nurodytą laiką, pasiliekame teisę nevykdyti užsakymo (pilna apimtimi/dalinai), o jūsų mokėjimas bus grąžintas jums, jei jums netiks NAUJAS galimas pristatymo laikas.

1 punkte "Atsiskaitymo nustatymai" jums reikės prisijungti prie www.dezes.lt sistemos. Yra 3 būdai:

* registruotas (grįžęs) pirkėjas;

* pirkimas be registracijos;

* naujo kliento registracija.

Jei jungiatės kaip esamas klientas, prašau suveskite el. pašto adresą ir slaptažodį dešinėje pusėje " grįžęs pirkėjas".

Jei esate naujas klientas ir pirmą kartą perkate pas mus - rekomenduotina užsiregistruoti, reiktų pažymėti varnele "Registruotis" ir spausti "Tęsti". 

2 punkte "Paskyros ir pristatymo detalės", užpildyti prašomą informaciją. Privalumai registruotiems vartotojams - sekantį kartą nebereikia suvedinėti rekvizitų, kurių reikia suformuoti PVM sąskaitai faktūrai, prisijungę prie savo paskyros, joje rasite ankstesnius užsakymus ir užsakymų PVM sąskaitas faktūras.

SVARBU, jei perkate kaip juridinis asmuo būtinai uždėkite varnelę "Juridinis asmuo", nes tik tada atsiras papildomi laukeliai įmonės pavadinimui, registracijos kodui, PVM kodui, ši informacija būtina suformuoti PVM sąskaitą faktūrą.

SVARBU, jei perkate kaip fizinis asmuo, bet reikia PVM sąskaitos faktūros su individualios veiklos kodu ar kita panašia informacija - tada būtinai uždėkite varnelę "Juridinis asmuo", nes tik tada atsiras papildomi laukeliai šiai svarbiai ir būtinai informacijai suvesti.

Užsakymo komentaruose pateikta informacija, apie įvairius veiklos kodus, įmonės kodą, įmonės pavadinimą, PVM kodą  ar pan. nėra perkeliama į PVM sąskaitą faktūrą.

Užsakymo komentare prašau pateikti tik su užsakymo įvykdymu susijusią informaciją (pvz. darbo laikas, laiptinės kodas, papildomas kontaktinis numeris ir pan.), jei tokia yra, jei nėra, tada užsakymo komentaro laukelio pildyti nereikėtų visai.

Jei pasirenkate pirkti be registracijos (vienkartinis pirkimas) jums toliau reiks patvirtinti pristatymo adresą, pasirenkate apmokėjimo būdą (bankinis pavedimas arba el. bankininkystė) ir apmokate užsakymą. Taip pat būtina pažymėti, kad esate vyresnis nei 16 metų, pažymėti, kad sutinkate, kad jūsų duomenys bus naudojami užsakymo vykdymo tikslais, jei nesutinkate - pirkimą privalote nutraukti.

Jei 2 punkte pažymėjote, kad "Mano pristatymo ir mokėjimo adresai vienodi", tai 3 punktą "Pristatymo detalės" jūs automatiškai praleisite. Jei pristatymo adresas skiriasi nuo registracijos adreso, 2 punkte reiktų nuimti varnelę nuo "Mano pristatymo ir mokėjimo adresai vienodi", kad sistemoje galėtumėte įvesti papildomą pristatymo adresą. PVM sąskaitoje faktūroje bus rodomas registracijos adresas.

4 punktas "Pristatymo metodas". Prekės pristatomos tiek savo transportu, tiek per siuntų tarnybas. Šiame punkte galite įrašyti pristatymui aktualią informaciją (laiptinės kodas, papildomas telefono numeris ir t.t.), toliau spauskite "Tęsti". Plačiau apie pristatymą  https://dezes.lt/prekiu-pristatymas
5 punktas "Mokėjimo metodas", prašau skaitykite čia https://dezes.lt/apmokejimo-budai Būtina susipažinti ir patvirtinti tai (uždedant varnelę), kad perskaitėte ir sutinkate su "Pirkimo taisyklėmis", jei nesutinkate, privalote pirkimą nutraukti, nuoroda į taisykles čia https://dezes.lt/pirkimo-taisykles

6 punktas "Užsakymo patvirtinimas". Čia matysite detalią savo užsakymo informaciją (prekės, pristatymo detalės, pristatymo kaina) ir jei buvote pasirinkę mokėjimą per Paysera LT paspaudę "Patvirtinti užsakymą" būsite nukreipti į mokėjimo inicijavimo langą. Jei mokėjimą darysite bankiniu pavedimu paspaudę "Patvirtinti užsakymą" sėkmingai baigsite apsipirkimą ir pamatysite pranešimą "Jūsų užsakymas sėkmingai priimtas".

Ačiū, kad pirkote, lauksime jūsų grįžtant vėl!

© Visos teisės saugomos dėžės.lt
Svetainės dizainas ir kūrimas

dezes.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.
Daugiau informacijos rasite čia: Privatumo politika.

Sutinku