Apsauginiai kartoniniai kampai

Apsauginiai kartoniniai kampai dažniausiai gaminami iš tvirto kartono, kurio dėka galime apsaugoti pažeidžiamų ir dužių daiktų kampus bei briaunas gabenant ar sandėliuojant. Kampai specialiai sukurti sugerti smūgius ir apsaugoti nuo prekių kraštų bei kampų pažeidimo. Su šiais kartoniniais kampais galėsite apsaugoti paveikslų rėmus, stiklines lentynas, stalo briaunas ar iš skirtingo metalo pagamintų baldų kraštus.

 

Apsauginiai kartoniniai kampai 50x50x3x1000mm
Kiekis Vieneto kaina (be PVM)
≤ 300 0,35€
≤ 100 0,38€
≤ 50 0,41€
≤ 1 0,58€


Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (1 puslapių)

Apsauginiai kartoniniai kampai yra nepamainomi gabenant ar sandėliuojant vertingus, ypač pažeidžiamus daiktus. Pagaminti iš itin storo sluoksnio kartono apsauginiai kampai sukurti taip, kad sugertų smūgius bei sumažintų dėl didelio svorio spaudimo galinčius atsirasti gaminio pažeidimus šonuose ar kampuose.

Apsauginių kartoninių kampų panaudojimas

Apsauginius kartoninius kampus naudoja tikrai labai platus spektras skirtingų gamintojų ir paslaugų tiekėjų. Populiariausiais galėtume laikyti tiek medinių, tiek metalinių baldų, pakuočių ar vienetinių produktų gamintojus, taipogi apsaugoti gabenamas prekes aktualu ir siuntų tarnyboms bei logistikos įmonėse. 

Viena pagrindinių ir svarbiausių apsauginių kartoninių kampų funkcijų yra apsaugoti gaminius nuo sutraiškymų ar įlenkimų kraunant bei tvarkant jautrius daiktus. Nesvarbu ar tai būtų trapaus stiklo gaminiai, meno kūriniai, paveikslai, baldai ar elektronika, šie kampai suteikia papildomą sluoksnį, apsaugantį nuo paviršinių pažeidimų bei galimų sulūžimų. Be kita ko, labiausiai verta tokiu būdu pasirūpinti netaisyklingos formos ir netolygaus svorio pasiskirstymo daiktų apsauga.

Universalus  apsauginių kartoninių kampų pasirinkimas

Nors pirminis apsauginių kartoninių kampų panaudojimas labai aiškus, tačiau juos taip pat drąsiai galite naudoti kraustymosi metu, dėžėse esantiems daiktams atskirti, lėkščių, puodukų ar kitų stiklo gaminių apsaugai, knygoms ir kitiems, nebūtinai kampuotiems, tačiau labai mylimiems daiktams sandėliuoti. Bet kokiu atveju, naudoti apsaugas kampams tikrai verta, nes drauge išvengsite ir didelių nuostolių bei nusivylimų dėl negrįžtamai sugadintų daiktų.

 Daugiau biuro prekių rasite - biuro prekės kategorijoje.

© Visos teisės saugomos dėžės.lt
Svetainės dizainas ir kūrimas

dezes.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.
Daugiau informacijos rasite čia: Privatumo politika.

Sutinku