Kraft vyniojimo popierius

Kraft vyniojimo popierius - tai universalus ir aplinkai draugiškas įvairių gaminių bei dovanų pakavimo sprendimas. Pagamintas iš nebalintos medienos – pasižymi rusva spalva, kurią galima pritaikyti tiek paprastam, apsaugančiam pakavimui, tiek dekoratyviniam papuošimui. Mūsų svetainėje rasite Kraft vyniojimo popieriaus (60 ir 84 cm pločio) rulonuose, tad patogiai supakuosite tiek didesnes dėžes, tiek gėlių puokštes ar kitus norimus gaminius.

Kraft vyniojimo popierius rulone

Perkamiausia
Kraft vyniojimo popierius rulone 70g/m2 Kraft pop. 60cm pločio rulone (10kg)
Kiekis Vieneto kaina (be PVM)
≤ 10 20,66€
≤ 5 20,91€
≤ 3 21,07€
≤ 1 21,24€
Perkamiausia
Kraft vyniojimo popierius rulone 100g/m2 Kraft ribbed pop. 60cm pločio rulone (10kg)
Kiekis Vieneto kaina (be PVM)
≤ 10 33,00€
≤ 5 33,72€
≤ 3 34,55€
≤ 1 35,21€

Kraft vyniojimo popierius dėžėje-dispenseryje

Kraft vyniojimo popierius dėžėje-dispenseryje Kraft popierius, 450m ilgis, 80gr, 350mm plotis (dėžėje)
Kiekis Vieneto kaina (be PVM)
≤ 10 22,31€
≤ 5 23,14€
≤ 3 23,97€
≤ 1 24,79€


Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)

Kraft vyniojimo popierius rulone

Kraft vyniojimo popierius gali būti gaminamas įvairiomis formomis, t.y tiek pavieniais lapais, tiek mažais maišeliais, o taip pat ir skirtingo pločio rulonais. Pastarieji bene dažniausiai pasirenkami dėl plačių panaudojimo galimybių. Rulone esantį popierių panaudosite ne tik dovanų pakavimui, bet ir dėžių užpildui, gėlių įvyniojimui ar įvairiems rankdarbiams bei kūrybiniams dirbiniams. Būdamas neutralios spalvos, Kraft popierius suteikia galimybę išryškinti įmonės logotipą ar kitas prekės ženklą atspindinčias detales, tad tai galėtų būti geras pasirinkimas masiniams gaminiams.

Kraft vyniojimo popierius ir aplinkos tausojimas

Jeigu jums svarbi aplinkos gerovė - tuomet toks pakavimui skirtas Kraft vyniojimo popierius yra tai, kas pateisins šį lūkestį. Nors pagamintas iš nebalintos medienos, popierius yra rūšiuojamas ir perdirbamas, tad ir poveikis aplinkai - minimalus, o sukuriama vertė - maksimali.

Nežinote, kokio pločio Kraft vyniojimo popieriaus ruloną rinktis, visuomet pravartu įsivertinti planuojamų pakuoti daiktų dydį ir formą. Pavyzdžiui, pailgų ar aukštesnių dėžių pakavimui visuomet pravartu turėti platesnį ruloną, o rankdarbiams, gėlėms bei kitoms smulkmenoms tikrai pakaks ir mažesnio.

Kitas pakuotės užpildų alternatyvas galite peržvelgti - pakavimo užpildai

© Visos teisės saugomos dėžės.lt
Svetainės dizainas ir kūrimas

dezes.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.
Daugiau informacijos rasite čia: Privatumo politika.

Sutinku