Stretch plėvelė

Stretch plėvelė – plona, tampri ir lengvai naudojama įvairiose situacijose pakavimo medžiaga. Unikalios plėvelės savybės leidžia jai idealiai atkartoti įvairių paviršių formą ir lengvai priglusti. Ji dažnai naudojama tuomet, kai reikia supakuoti pavienius daiktus ar gaminius, pavyzdžiui, baldus, prekybinę įrangą ir pan. Be to, Stretch plėvelė gali patogiai sutvirtinti du ar kelis mažesnius daiktus tarpusavyje – ši jos savybė labai patogi persikraustant.

Pakavimo plėvelė STRETCH

Perkamiausia
Pakavimo plėvelė STRETCH 450mm x 15mkr x 300m, skaidri
Kiekis Vieneto kaina (be PVM)
≤ 36 4,88€
≤ 18 5,45€
≤ 6 5,54€
≤ 1 5,70€
Perkamiausia
Pakavimo plėvelė STRETCH 450mm x 17mkr x 270m, balta spalva
Kiekis Vieneto kaina (be PVM)
≤ 36 4,88€
≤ 18 5,45€
≤ 6 5,54€
≤ 1 5,70€
Perkamiausia
Pakavimo plėvelė STRETCH 450mm x 17mkr x 200m, juoda spalva
Kiekis Vieneto kaina (be PVM)
≤ 36 4,13€
≤ 18 4,38€
≤ 6 4,55€
≤ 1 4,71€
Perkamiausia
Pakavimo plėvelė STRETCH 450mm x 17mkr x 220m, skaidri
Kiekis Vieneto kaina (be PVM)
≤ 36 4,38€
≤ 18 4,55€
≤ 6 4,79€
≤ 1 4,96€


Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (1 puslapių)

Stretch plėvelės gamybos būdai

Pakavimo plėvelė gaminama liejant polietileną, todėl pasižymi tolygiu storiu, yra tampri, plona, tvirta. Ji puikiai tinka išorinės pakuotės apsaugai, didesniems pavieniams kroviniams pakuoti, dažnai naudojama nedidelių dėžių sutvirtinimui su palete. Pakavimo plėvelę lengva ir patogu naudoti, ji lengvai vyniojama, formuojama ir limpa prie įvairių paviršių. Atliekant pakavimo darbus nėra reikalingas joks papildomas įrankis, vieno sluoksnio plėvelę galimą lengvai nuplėšti rankomis. Patogumas ir suteikiama apsauga lemia pakavimo plėvelės kaip pakavimo medžiagos populiarumą. Dažnai pakavimo plėvelę savo veikloje naudoja baldininkai, daiktų pervežimo ir saugojimo įmonės, perkraustymo paslaugas teikiančios įmonės, o taip pat ir didmenininkai, gaminantis mažesnių gabaritų prekes ir transportuojantys jas ant medinių palečių. 

Stretch plėvelės privalumai

Be paprasto naudojimo ir paviršių apsaugos nuo išorinių pažeidimų, Stretch plėvelė pasižymi ir nelaidumu vandeniui, todėl yra puiki apsauga nuo drėgmės poveikio. Patogu tai, kad plėvelės nereikia papildomai klijuoti – ji lengvai keičia formą, prisitaikydama prie dengiamo paviršiaus ir limpa prie įvairių dangų. Pakanka įvynioti į plėvelę norimą gaminį gerai ją įtempiant ir prispaudžiant galą, kad apsaugotume nuo neigiamo drėgmės poveikio sandėliuojant ar transportuojant. Ši plėvelės savybė itin praverčia tuomet, kai daiktus reikia apsaugoti ilgesniam laikui – plėvelė yra gana ilgaamžė medžiaga, neprarandantis savo tvirtumo ir savybių bėgant laikui.

Siūlome Stretch plėvelę įsigyti patogiais naudoti standartinio pločio rulonais. Plėvelė suvyniota ant popierinio pagrindo, kuris užtikrina lengvą vyniojimą ir leidžia įvairiai manevruoti plėvele pakuojant sudėtingos formos daiktus. Rulonas yra patogaus dydžio ir nedidelio svorio, todėl jį lengva naudoti ir transportuoti. Šiakavimo plėvelė parduodama po 1 rulonėlį (450mm pločio, 17 mikronų storio ir 300m ilgio). Pastoviai turime skaidrios ir juodos spalvos plėvelių.

Daugiau pakavimui skirtų plėvelių galite peržvelgti - pakavimo plėvelė kategorijoje.

© Visos teisės saugomos dėžės.lt
Svetainės dizainas ir kūrimas

dezes.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.
Daugiau informacijos rasite čia: Privatumo politika.

Sutinku