Krepšelis: 0
0,00€
Jūsų prekių krepšelis tuščias

Prekių grąžinimo taisyklės

PREKIŲ GRĄŽINIMO TAISYKLĖS

 

1.     Taikoma prekių grąžinimui, jeigu prekės ar medžiagos (toliau – Prekės) buvoįsigytos iš:

D.Juškos individualios įmonės,  įmonėskodas 300570932, tinklapis: http://dezes.lt/(toliau – Pardavėjas).

2.      Šios taisyklės ir  Lietuvos Respublikos Ūkio ministro 2001m.rugpjūčio 17d.  įsakymas Nr. 258 dėl  „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kaisutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių”  suteikia teisę kiekvienam  klientui grąžinti prekę Pardavėjui, jeigubuvo parduota netinkamos kokybės prekė ar kitais Lietuvos Respublikos teisėsaktuose numatytais pagrindais.

3.      Piktnaudžiavimas dėl prekių priėmimo ir/argrąžinimo yra draudžiamas. Paaiškėjus piktnaudžiavimo atvejams patirtų nuostoliųatlyginimo gali reikalauti, bet kuri iš sandorio šalių (tiek Pirkėjas, tiekPardavėjas). 

4.      Prekės grąžinamos pagal Pardavėjo buvimovietos adresą, jeigu Pardavėjas ir Pirkėjas nesutaria kitaip.

5.      Norėdamas grąžinti prekę, Pirkėjaskreipiasi į Pardavėją raštu nurodydamas visas reikšmingas prekės grąžinimuipriežastis ir argumentus.

6.    Prekių grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas.

7.      Jeigu pirkėjui buvo parduota netinkamoskokybės prekė ir pardavėjas su pirkėju neaptarė jos trūkumų, pirkėjas turiteisę per 14 dienų nuo prekės gavimo, savo pasirinkimu iš pardavėjo reikalauti:

7.1. pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamoskokybės preke;

7.2. atitinkamai sumažinti prekės kainą;

7.3. per protingą terminą neatlygintinai pašalintiprekės trūkumus;

7.4. atlyginti prekės trūkumų pašalinimo išlaidas,jeigu pardavėjui per protingą terminą jų nepašalinus trūkumus pašalinovartotojas pats ar trečiųjų asmenų padedamas;

7.5. vienašališkai nutraukti pirkimo-pardavimosutartį ir pareikalauti grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

Visa informacija pateikiama, perduodama ar kitokssusirašinėjimas vykdomas kreipiantis į D. Juškos individualią įmonę el. paštu info@dezes.lt

© Visos teisės saugomos dėžės.lt
Svetainės dizainas ir kūrimas