Krepšelis: 0
0,00€
Jūsų prekių krepšelis tuščias

Burbuliniai vokai po 1 vienetą

Burbuliniai vokai - viena populiariausių pakavimo medžiagų, panaudojama įvairiems gaminiams pakuoti. Šiuos vokus dažnai renkasi elektroninės parduotuvės, pristatančios gaminius į paštomatus ar pirkėjui į namus, taip pat amatininkai, gaminantys smulkesnius gaminius. Paminkštinti vokai puikiai tinka nedideliems ar vidutinio dydžio gaminiams pakuoti ir siųsti. Pavyzdžiui, jie dažnai naudojami kosmetikos priemonėms, knygoms, keramikos gaminiams, papuošalams, žaislams, smulkiai technikai, galanterijai, nedidelėms interjero detalėms pakuoti. Juos naudojant paspartėja pakavimo procesas, nes vokas jau yra su lipnia užklijavimo juostele, bet dėl papildomo saugumo (kad jis neatsidarytų transportavimo metu), ypač jei jis labai užpildytas, rekomenduotina jį papildomai užklijuoti lipnia juosta.

Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (1 puslapių)

Skirtingo dydžio vokai yra puikiai pritaikomi prie pakuojamo gaminio formos bei dydžio, o jei norima papildomos apsaugos, galima rinktis didesnį voką ir papildomai gaminį pakuoti į burbulinę plėvelę. Pakuoti į vokus yra labai paprasta ir lengva, o papildomas burbulinės plėvelės sluoksnis patikimai apsaugo net trapesnius gaminius nuo pažeidimų.

Pagrindinis burbulinių vokų išskirtinumas yra burbulinės plėvelės sluoksniu padengtas vidus. Popieriaus ir plėvelės sluoksniai užtikrina pakavimo patogumą ir praktiškumą. Ant popierinio sluoksnio lengva užrašyti adresą ar kitą reikalingą informaciją, paprasta voką papuošti lipduku su logotipu ar įmonės spaudu, o burbulinė plėvelė sudaro minkštą sluoksnį, leidžiantį apsaugoti voko viduje esantį gaminį nuo spaudimo, kritimo ar kitų transportuojant galimų pažeidimų. Šis sluoksnis lengvai amortizuoja smūgio ar spaudimo atveju patiriamą deformacinę jėgą, todėl viduje esantis daiktas yra apsaugomas nuo pažeidimų. Panaudojant burbulinį voką, gaminys greitai, saugiai ir patikimai supakuojamas itin greitai ir patogiai.

Be burbulinių vokų patogumo ir universalumo galima išskirti ir kitą patrauklią jų savybę – pigumą. Burbuliniai vokai, palyginti su gofruoto kartono dėžėmis ir dėžutėmis, yra pigesnis pakavimo būdas, todėl labai populiarus. Be to, burbulinių vokų nereikia papildomai lankstyti ar klijuoti, todėl pakavimo procesas yra itin greitas. Vokus klientui pristatome visiškai paruoštus naudojimui, be to, jie visada atrodo diskretiškai ir neatskleidžia pakuotės turinio. Išorinis popierinis vokų sluoksnis gaminamas iš atsparaus popieriaus, kuris puikiai atlaiko transportavimą ir neleidžia vokui prarasti estetinės išvaizdos, todėl visada būsite tikri, kad siunta pasieks gavėją saugiai ir patikimai.

© Visos teisės saugomos dėžės.lt
Svetainės dizainas ir kūrimas

dezes.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.
Daugiau informacijos rasite čia: Privatumo politika.

Sutinku