Krepšelis: 0
0,00€
Jūsų prekių krepšelis tuščias

Pirkimo taisyklės


1. Pagal šias pirkomo taisykles Pardavėjas pareiškia, kad turi teisę parduotiprekes (toliau – Prekės), o Pirkėjas pareiškia, kad turi teisęšias prekes įsigyti.

2. Pardavėjas - D. Juškosindividuali įmonė,  įmonės kodas 300570932,tinklapis: http://dezes.lt/ (toliau – Pardavėjas).

3. Pirkėjas – bet kuris asmuo(fizinis ar juridinis) perkantis elektroninėje parduotuvėje:http://dezes.lt/

4. Pirkėjas patvirtina, kad turiteisę ir/ar jam suteiktus įgalinimus ar trečiųjų asmenų sutikimus, jeigu tokieyra būtini, atlikti Pardavėjui mokėjimus ir įsigyti elektroninėje parduotuvėje parduodamas prekes.

5.Šių taisyklių nuostatos, kaip ir privatumo politika, yra taikomos tiekPardavėjui, tiek ir  Pirkėjui, kuris  įsigyja ar ketina įsigyti  prekes Pardavėjo internetinėjeparduotuvėje:  http://dezes.lt/

6.Pardavėjas turi teisę bet kada modifikuoti tinklapio dezes.lt turinį, šias taisykles ir kitus tinklapio dokumentus ir techninius parametrus.Informuoti apie tai privaloma Pirkėjus tik tuo atveju, jeigu dėl tokioinformavimo buvo susitarta su kiekvienu iš Pirkėju iš anksto ir buvo sudarytasrašytinis  susitarimas tarp susitariančiųšalių arba to reikalauja įstatymas.

7. Esant parduodamų prekių kokybinio tinkamumo apibrėžties neaiškumamselektroninėje parduotuvėje arba prieš prekių pardavimą Pirkėjas gali papildomai reikalauti papildomos informacijos, o  Pardavėjas turi garantuoti Pirkėjui ir/arįrodymais pagrįsti, kad prekių kokybė atitinka Lietuvos Respublikos teisės aktuose įtvirtintus kokybėsreikalavimus.

8. Pirkėjas privalo sumokėti už prekes, už jų pristatymą ar kitų jo užsakymų vykdymą ar atlikimą, o taippat atlikti ir kitus susijusius mokėjimus, kurie susiję su pardavimo sandorioįvykdymu, ar dėl kurių buvo susitarta su Pardavėju. 

9. Pirkėjo užsakymo pateikimas (prekių krepšelio suformavimas,atsiskaitymas, pristatymo adreso pateikimas ir kitų elektroninėje parduotuvėjereikalaujamų duomenų pateikimas ar tam tikrų veiksmų atlikimas)  yra laikomas pirkimo-pardavimo sutartiessudarymu.

10.Prekės pristatomos Pirkėjui ne vėliau kaip per 7 darbo dienas,  jeigu šalys nesusitaria kitaip.

11. Pirkėjas susitaria su Pardavėju, kad Pirkėjo veiksmų elektroninėjeparduotuvėje patvirtinimas prisijungimo prie elektroninės parduotuvėsatpažinimo kodu turi Elektroninio  parašoteisinę galią.

12. Visi veiksmai, atlikti naudojantis Pirkėjo atpažinimo kodu, laikomiatliktais Pirkėjo, ir Pirkėjas prisiima visą atsakomybę už tokių veiksmųpasekmės.

Visa informacija pateikiama, perduodama ar kitokssusirašinėjimas vykdomas kreipiantis į D. Juškos individualią įmonę el. paštu info@dezes.lt

 

© Visos teisės saugomos dėžės.lt
Svetainės dizainas ir kūrimas